Linkin Park

News

Zase něco o Číně a další videa

Zase něco o koncertech v Číně....


Od MFR: Linkin Park oznámili aktuální Music for Relief koncerty v Shanghai (Říjen. 12, 2008), Wuhan (Říjen. 15, 2008) a Beijing (Říjen. 19, 2008) ve kterých bude část zisku darována MFR k zemětřesení Sichuanoblast v Číně.Koncerty jsou podpořené Emma Ticketmaster China a lístky jdou k prodeji dneska na www.ticketmaster.cn.

"Music For Relief byl ustanovený pro odpověd pro přírodní katastrofy pro pomoc obětem,náhrady a rekonstrukce," řekl zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington . "Doufáme,že naše úsilí v Číně poskytne pomoc ovlivněným lidem a bude se pokračovat ve zvedání mezinárodního uvědomění o rekonstrukce-spojované projekty."

"Ticketmaster jsou extrémně hrdí na to,že můžou být částí tohoto významného projektu," řekl Jonathan Krane, CEO a President Ticketmaster Čína . "Budeme pracovat těsně s umělci v China Development Marketplace pro zajištění the Music For Relief China koncerty jsou ohromný úspěch a významnýmy příspěvky udělané  CSO projekty." Děkuju World Bank, Emma Ticketmaster China , Linkin Park , a všem jednotlivcům,kdo navštěvoval tyto koncerty v Číně pro podporu k zotavení katastrofy.Celé vydání

Interwiew s Chesterem Benningtonem o koncertu v Phoenixu,o jeho sólovém projektu Dead By Sunrise aj...zde

MTV2:Projekt Revolution week

Videa: Bleed It Out

          We Made It

Interwiew s Chesterem a Phoenixem

+ u rozhovoru za sklem fanoušci:-D;

No a to už by mělo být všechno :-D

zdroj:lptimes.com

Žádné komentáře
 
Info of LP by Nika and Design (loga) by Marssy