Linkin Park

News

Charitativní aukce....

No tak zase po nějakých 3 dnech (tak znáte to,začíná škola,různé vyřizování...no hrůza:-D)jsem zpět,ale naštěstí se toho zas tak moc nestalo.No a musím říct,že jsem fakt moc ráda,že příprava nového CD je v plném proudu.Linkini si už pronajali nahrávací studio a od března už začnou makat:-).
Opět se vracím k Číne,ale tentokrát půjde o pořádanou charitativní aukci.MINDstyle uspořádal 31.07 charitativní aukci ve prospěch dětí,které se stali obědí zemětřesení.Položky v aukci jsou Minutes To Midnight postery,které jsou podepsané Linkin Park.Výnosy budou mít prospěch v péči o děti v jejím úsilí a pomoc dětem v Sichuan.
Pak bylo do galerie na LPtimes přidáno dalších pár fotek z PR 2007 ze zákulisí s Chesterem v Marysville a San Bernardino, Kalifornie.
No a na konci bych tu měla mít odkaz na všechny koncerty ke stáhnutí na PR 2008 z LPlive,ale nevím přesně,o co všechno tam jde,protože mám velice tupý počítač a nešlo mě to zobrazit,ikdyž jsem registrovaná,tak se skuste alespoň kouknout vy:-): PR turné

zdroj : lptimes.com & lplive.net

Žádné komentáře
 
Info of LP by Nika and Design (loga) by Marssy